Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
     З 28 по 30 травня 2013 р. у м. Феодосія відбувся Всеукраїнський фестиваль "Динамо - дітям України" серед юнаків та дівчат 1997-98 рр.н., присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
     Збірна команда Чернігівської ОО ФСТ "Динамо" за підсумками спортивної естафети з подолання смуги перешкод посіла І місце, показавши час у фіналі 2.29.78, випередивши на 1 секунду команду Миколаївської ОО ФСТ "Динамо".
     У складі команди виступали наступні спортсмени: Прокопович Віктор, Акуленко Роман, Козлов Данило, Коча Ірина, Назаренко Анастасія та Куніна Любов.
     За підсумками змагань з міні-футболу серед юнаків Центр здобув І місце. До складу команди увійшов представник Чернігівської ОО ФСТ "Динамо" Акуленко Роман.
     Переможці та призери змагань були нагородженні медалями, вимпелами та грамотами, а за І місце в естафеті ще й кубком.

Всеукраїнський фестиваль "Динамо - дітям України"