Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
     З 01 по 04 липня 2013 р. у м. Одеса відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.
     КДЮСШ "Динамо" була представлена трьома спортсменами.
     За підсумками змагань найкращий результат показав МС Гончар Віталій.
     Першу сутичку Віталій впевнено виграв у борця з Харкова Мраза Джафаряна з рахунком 8:0. У другій сутичці він програв майбутньому чемпіону ЗМС Ібрагіму Алдатову. Але отримав право брати участь у втішних сутичках. Віталій скористався своїм шансом і спочатку достроково перемігши борця з Києва Євгена Чабана, а потім здолав по балам (9:2) борця з Харкова Антона Чуєва і посів ІІІ місце у ваговій категорії 84 кг.
     Треба відмітити, що перед цим Гончар Віталій виграв Всеукраїнську Універсіаду й буде представляти нашу країну у ваговій категорії 84 кг на Всесвітній Універсіаді, що проходитиме у м. Казань (Росія) з 06 по 18.07. Тренування під керівництвом Настоящого А.А. та Єзєєва М.А.
Чемпіонат України з боротьби вільної, стрільби кульової та важкої атлетики
Новини

З нагородами повернулися спортсмени КДЮСШ "Динамо" зі Львова, де з 02 по 07 липня проходив ЧУ з кульової стрільби серед спортсменів 1995 р.н. та молодших.
     У вправі ГП-11 Тимошко Юлія, набравши 362 очки, зайняла І місце, виконавши норматив майстра спорту. ІІ місце у цій вправі також за вихованкою КДЮСШ "Динамо" Рожнятовською Дар'єю. У вправі ГП-11а вони посіли ІІІ та ІІ місця відповідно. Вітаємо тренерів Назаренко Галину Нінелівну та Самохіну Катерину Василівну з вдалим виступом їх виконанням нормативу МСУ.
     З 23 по 27 червня 2013 р. у м. Скадовськ відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та Міжнародний турнір пам'яті ЗМС Я. Куценка.
     Чемпіоном України у ваговій категорії 105 кг з сумою двоборства 355 кг став Олександр Лой, а в Міжнародному турнірі він виборов срібну нагороду, з чим вітаємо його та тренерів: Олександра Мощенко та Дмитра Шолоха.