Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Поліцейські Чернігівської області разом з обласною організацією ФСТ "Динамо"  України та спортивною  організацією влаштували дозвілля для півсотні дітей з реабілітаційних центрів, шкіл-інтернатів, професійно-технічних закладів тощо.
Проаналізувавши передумови скоєння кримінальних правопорушень, співробітники ювенальної превенції дійшли висновку, що неповнолітні «шукають пригоди» через безконтрольність з боку батьків та бажання отримати «легкі» гроші. Саме тому поліцейські регулярно залучають неповнолітніх до активного дозвілля і спонукають їх до законослухняної поведінки.
Так, офіцери відділу ювенальної превенції спільно з Чернігівською обласною організацією Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України підписали Меморандум про співпрацю. Він передбачає спільну організацію та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів на 2017 рік. У рамках цих домовленостей поліцейські та спортсмени на базах дитячо-юнацької спортивної школи №1 і водно-спортивній базі "Динамо" на лівому березі р.Десна  провели для підлітків перегони на човнах, змагання з міні-футболу, бадмінтону та волейболу.
В заходах взяли участь півсотні дітей віком від 9 до 18 років, серед яких -  вихованці Чернігівського навчально-реабілітаційного центру, Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату імені М. Коцюбинського, Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівського вищого професійного училища»,  неповнолітні, які перебувають на профілактичному обліку в секторі ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, діти, сім’ї яких опинись в складних життєвих обставинах.
Після закінчення заходів всі учасники були нагороджені цінними подарунками та солодощами від Чернігівської обласної організації "Динамо", а поліцейські частували дітей козацьким Кулішем.
На Чернігівщині поліція залучає неповнолітніх до активного і
здорового способу життя
Новини
 
 
PM551image001
PM221image002
PM997image003
PM704image004
P6220564
P6220569
P6220583