Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
24 травня 2018 року у стрілецькому тирі  ТСОУ відбулися обласні  змагання зі стрільби кульової  серед колективів фізичної культури правоохоронних органів

Спортивний гарт, витримка і сила є невід'ємною умовою служби в підрозділах поліції, а фізична культура - одним з профілюючих іспитів. Тому будь-які спортивні змагання для поліцейських - це ще один тест на їх професійну придатність, а перемога - доказ їх фахової майстерності.

Підтримати спортсменів прийшли колеги по службі, юніори і просто прихильники здорового способу життя.

Цього разу на старт змагань вийшли 24 спортсмени з 8 команд-учасниць, по троє в кожній. За результатами запеклої боротьби І командне місце посіли стрільці Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, другою стала команда Управління державної фіскальної служби в Чернігівській області, на "бронзову" сходинку піднялися спортсмени військової частини Т0500.

Слід зазначити, що в особистому заліку серед чоловіків перше місце здобув інспектор-кінолого кінологічного центру поліції Роман Конопацький, а серед жінок кращою стала старший інспектор управління КОРД ГУНП в Чернігівській області Світлана Кир'янова.

Переможці та призери змагань під час урочистого нагородження отримали заслужені трофеї - кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів.
Кубок "Динамо" зі стрільби кульової
Новини
 
 
zmaganna_strilba
zmaganna_strilba_2
zmaganna_strilba_3
zmaganna_strilba_5
zmaganna_strilba_6
zmaganna_strilba_7
zmaganna_strilba_8