Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
ФАНТАСТИКА? Ні, якщо є Мірошниченко!
Новини
 
Просто фантастика! І у це важко повірити, що за лічені місяці біля Десни, у межах міста, зведено чудовий фізкультурно-оздоровчий комплекс. За часи незалежності України в Чернігові нічого подібного не будували. Але, коли за справу береться яскрава особистість, талановитий керівник і палкий прихильник здорового способу життя Сергій Мірошниченко, то, здавалося б, нереальна мрія втілюється в життя.
Деякі скептики скажуть: "Так це ж сам прокурор Чернігівської області!" А я зі свого журналістсько-спортивного життя наголошу: а що заважає іншим керівникам, посадовцям подарувати місту невеличку справжню казку. Дійсно, у головного прокурора області вистачає державницьких і невідкладних справ та проблем. Але Сергій Мірошниченко, як казали виступаючі під час урочистого відкриття, завдяки своїй енергійності, наполегливості, натиску, здоровому фанатизму зумів переконати проектантів, будівельників, посадовців різних рівнів у потребі спорудити такий комплекс методом народного будівництва. Ось у цьому секрет успіху! Адже у багатьох виникало запитання: де ж бюджетна обласна прокуратура відшукала не такі вже й малі кошти?
На урочисте відкриття комплексу з нагоди Дня Незалежності України прибуло чимало почесних гостей, більшість із яких причетні до народження цієї унікальної спортивної споруди, яка в подальшому слугуватиме спорту, розвитку фізичної культури, сімейному відпочинку. А ще керівники духовенства області архієпископи Амвросій і Євстратій побажали присутнім Божого благословення, фізичного і духовного зростання та наголосили, щоб усі здобули головну перемогу життя - перемогу над собою.
А далі на чудовий килим поля вийшли вихованці футбольної школи "Десна", зігравши товариський матч, який символічним ударом розпочав заслужений майстер спорту України, чемпіон світу Юрій Надточій. Після фінального свистка команди отримали спортивні кубки, а всі учасники - пам'ятні подарунки від обласної організації ФСТ "Динамо" України.
Нікого з глядачів не залишив байдужим цікавий поєдинок між ветеранами чернігівської "Десни" та збірною товариства "Динамо", яку господарі виграли з рахунком 3:1.
Враження від відкриття та спортивних змагань в усіх викликали справжнє захоплення. А в подальшому оздоровчий комплекс прокуратури слугуватиме не тільки динамівцям області, але й популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури на Чернігівщині.
_MG_1326
_MG_1327
_MG_1334
100_2076
Сергій ГАЙДУК