Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
26 вересня 2015 року в м.Чернігові у Центральному парку культури і відпочинку пройшов спортивно-видовищний захід "День спорту", участь в якому взяли представники фізкультурно-спортивних товариств та 13-ти дитячо-юнацьких спортивних шкіл Чернігівської області.
В рамках вказаного заходу комплексна ДЮСШ Чернігівської обласної організації ФСТ "Динамо" провела "День відкритих дверей" та презентацію видів спорту, які культивуються в школі, зокрема, вільна боротьба, панкратіон та стрільба кульова. Керівництво школи надало на загал інформацію про свою діяльність, види спорту та секції які працюють в школі, їх тренерських склад, розклад роботи і місце розташування. Крім цього, на агітаційних стендах були представлені найкращі спортсмени "динамівці" Чернігівщини та їх спортивні досягнення, проводились показові виступи діючих вихованців спорт школи. Одночасно відбувався запис усіх бажаючих до початкових груп у КДЮСШ "Динамо", вшанування ветеранів та пошук спонсорів для подальшого розвитку фізкультурно-спортивної діяльності школи.
День спорту в Чернігові


Новини
 
 
P1040620
P1040621
P1040615
Срібний призер Чемпіонату Європи - 2014, майстер спорту України з вільної боротьби Олексій Щербак на підйому Державного прапору
P1040628
P1040634