Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Всеукраїнські турніри
Новини
З 03 по 05 квітня 2013 року у м. Біла Церква відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат "Олімпійські надії".У змаганнях прийняли участь спортсмени з Росії,Молдови,Словаччини та багатьох міст України.Загалом 205 учасників: 28 дівчат та 177 юнаків.
   КДЮСШ "Динамо" на цих змаганнях була представлена трьома спортсменами.Прокопович Віктор ( І р.) у ваговій категорії 42 кг ( 13 спортсменів) здобув ІІІ місце.Провівши 4 сутички, 3 з яких виграв.Чепела Захар (І р.) у ваговій категорії 50 кг (12 учасників) у першій сутичці по балам програв сильному борцю з Українки і за підсумками посів 8 місце.У ваговій категорії 69 кг.(15 учасників) ДЮСШ представляв Ярмоленко Денис (І р.).
    Одразу жереб його звів з сильним борцем Рашидом Тамояном (КМС) з Калінінграду (Росія).Денис програв сутичку по балам 1:3,3:6.Оскільки росіянин дійшов до фіналу,вигравши впевнено ще дві сутички,то за правилами боротьби Денис повинен був боротися у втішних сутичках.Наш борець скористався цим шансом,вигравши спочатку на туше у борця з Сум,а потім по балам (2:0,3:1) у борця з Броварів і виборов ІІІ місце.А переможцем у цій ваговій категорії став Рашид Тамоян.
   Спортсмени були нагороджені медалями,дипломами та подарунками від спонсору змагань.