Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Захід відбувся завдяки активній позиції співробітників ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
В комунальному закладі Сновська загальноосвітня школа-інтернат відбувся фізкультурно-оздоровчий захід серед вихованців загальноосвітніх навчальних закладів під гаслами «Ти зможеш, якщо я зміг».
Спортивне свято стало результатом реалізації спільної програми Національної поліції України, Міністерства освіти і науки України, фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за активної участі представників відділення Національного Олімпійського комітету України в Чернігівській області.
До організації активного відпочинку підлітків також долучилися представники ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області таСновського відділення поліції, які завітали до Сновської загальноосвітньої школи-інтернату. Поліцейські не тільки вболівали за юних спортсменів, а й самі взяли участь у заході.
В рамках спортивного свята проводилися різноманітні конкурси, естафети, в яких взяли участь 7 команд.Всі учасники отримали з рук організаторів цінні призи, подяки та грамоти.
Поліцейські використали нагоду поспілкуватися з підлітками для проведення профілактично-правової бесіди «Відповідальність починається з тебе». Школярі проявили неабиякий інтерес до озвученої інформації, засипавши поліцейських юридичними питаннями з повсякденного життя підлітків.
Рухливі ігри серед дітей під назвою "Відповідальність починається з тебе"
Новини
 
 
kmsd_snovsk