Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
     З 07 по 10 квітня 2014 року у м. Харків відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів 1994-96р.н. На цих змаганнях КДЮСШ "Динамо" представляли 3 спортсмени: майстер спорту України Щербак Олексій (вагова категорія 74кг), кандидати у майстри спорту України Сердюк Анатолій (66кг) та Бідний Володимир (66кг).
      За підсумками змагань найкращий результат показав Щербак Олексій, який з 52 борців, які боролися у ваговій категорії до 74кг, посів ІІ місце. Взагалі Олексій провів 6 сутичок, здобувши 5 перемог і лише у фіналі за нічийного рахунку 4:4 перемогу все ж таки віддали борцю з Харкова Плієву В'ячеславу.
      У ваговій категорії до 66кг (45 чол.) Сердюк Анатолій, перемігши у 1/8 фіналу з рахунком 10:0 борця з Києва, кандидата у майстри спорту України Щуку Сергія, у чвертьфіналі поступився борцю з Києва Кальницькому Івану 0:4, посівши у підсумку 19 місце. Бідний Володимир вибув на стадії 1/8 фіналу, програвши сильному борцю з Херсону, майстру спорту України Михайлову Василю, який у підсумку посів ІІІ місце.