Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
      У п'ятницю, 08 листопада на базі Прилуцької виховної колонії, в рамках обласної «Спартакіади-2013» відбулися змагання з паркового волейболу. Участь у змаганнях прийняло шість команд  з органів та установ управління пенітенціарної служби Чернігівщини загальною кількістю 30 співробітників.
     Змагання проводились за правилами паркового волейболу. В спортивному залі виховної колонії не складно було відчути неймовірно напружену атмосферу, кожна команда намагалась якомога більше набрати переможних очок і таким чином посадити команду суперників на лаву.
     За результатами проведених змагань місця розподілились наступним чином:
     У впертій та запеклій боротьбі загальнокомандне трете місце посіли співробітники Новгород-Сіверської установи виконання покарань №31.
     У фіналі зустрілися гідні один одного суперники Прилуцької виховної колонії та Чернігівського слідчого ізолятора. У трьох напружених партіях 14:21, 21:15 та 15:13 перемогу здобули співробітники Прилуцької ВК. Призери та переможці були нагороджені дипломами та пам’ятними кубками.
     Начальник сектору по роботі з особовим складом управління Богдан Василенко, зазначив, що проведення таких змагань не тільки ефективний засіб фізичного виховання, а й спосіб активного та корисного відпочинку. Ця динамічна гра розвиває у співробітників такі якості, як швидкість, влучність, витривалість та силу. Поряд із фізичними якостями волейбол в силу своєї специфіки сприяє вихованню моральних якостей, в першу чергу товариськості, колективізму та взаємодопомоги.
     Покладаємо надію на відповідальність і зібраність гравців нашої збірної команди у проведені обласних змагань з волейболу за програмою «Динаміади-2013» серед правоохоронних органів.
     Вітаємо призерів та бажаємо подальших спортивних перемог!
На Чернігівщині пройшли останні змагання за програмою "Спартакіади-2013"
Новини
 
 
100_0529
100_0537
100_0555
100_0560