Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
03-05 червня 2015 року відбулися обласні змагання з паркового волейболу на Кубок Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» України серед КФК правоохоронних органів. Дійство відбувалося в м. Чернігові на спортивно-оздоровчій базі «Динамо» №2 на лівому березі р.Десна.  В змаганнях брали участь десять команд:
Шляхом жеребкування команди були поділені на дві групи, дві кращі команди з кожної групи потрапили до півфінальних ігор. За третє місце боролися команди Чернігівського прикордонного загону та Управління державної служби надзвичайних ситуацій у області. В запеклій боротьби перемогу вибороли представники Управління ДСНС України.
Отже, 12:00, сонце в зеніті, гравці втомлені триденними змаганнями, але настав час фіналу. Команда Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України одразу вирвалася вперед. Шалена підтримка глядачів і мотивуючі «кричалки» вболівальників підтримували волейболістів при кожній подачі. Але команда Управління МВС почали наздоганяти і демонструвати прекрасну командну гру. Хто-хто, а правоохоронні органи дійсно вміють грати командою! От у кого варто повчитися. Але все ж таки молодість взяла верх і в ході запеклої боротьби перемогу здобула команда Чернігівського юридичного коледжу ДПтСУ, яка і стала чемпіоном.
Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами. В команді переможниці Чернігівського юридичного коледжу ДПтСУ вручено кришталевий кубок.
Вітаємо переможців та призерів змагань!
Організаційний комітет змагань висловлює слова вдячності Чернігівському обласному осередку НОК України та організації "Громандський актив України" за надання нагородної атрибутики та призів.
Кубок "Динамо" з паркового волейболу

Новини
 
 
DSC_8381
DSC_8543
DSC_8385
DSC_8563
DSC_8765
DSC_8888
DSC_8908
DSC_8892
DSC_8897