Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
     13.08.2013 р. в Чернігівському слідчому ізоляторі відбулася зустріч неповнолітніх ув’язнених з заслуженим майстром спорту України, 4-х кратним чемпіоном світу з богатирського багатоборства  Олександром Пекановим. Метою та основною темою під час спілкування з відомим атлетом було заохотити підлітків до занять спорту, здорового способу життя. Зустріч відбулась за сприяння Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.
     Стронгмен розповів підліткам про свої досягнення у «важкому» спорті,  продемонстрував на фото  цікаві моменти зі спортивних змагань, розповів про винагороди, зустріч з Арнольдом Шварценегером та дав корисні  поради щодо правильного виконання вправ зі штангою та гантелями.  Окремо Олександр Пеканов зупинився на тому, як потрібно працювати над собою, і незважаючи на труднощі, досягати бажаного результату, адже тоді успіх - це вже закономірність…
     Зустріч з видатним стронгменом повинна запам’ятатись, тому наступним кроком були спортивні змагання з жиму штанги лежачи та віджимання від підлоги. Переможці та учасники отримали з рук заслуженого майстром спорту України призи.
     Наприкінці зустрічі  4-х кратний чемпіон світу Олександр Пеканов  роздав автографи та сфотографувалися на пам'ять .
     Неповнолітні ув’язнені були зацікавлені зустріччю, а підняті руки для запитань свідчили про те, що захід був для них цікавим, актуальним і дасть свої позитивні результати.
Спорт - це життя і великі можливості
Новини
 
 
 
CIMG7740
CIMG7749
CIMG7763
CIMG7760
CIMG7776