Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Армрестлінг - це сила, спритність і витривалість - якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові. Не залишила осторонь спортивна боротьба і особовий склад пенітенціарної служби Чернігівщини. Своїми силами мали змогу помірятися співробітники органів та установ області на чемпіонаті з армрестлінгу «Спартакіади-2013». Даний захід був присвячений Дню Українського козацтва та відбувся на базі Домницького виправного центру №135.
Змагання проводилися під гаслом : «Прийди та покажи свою силу!». Бажання поборотися, виявили 24 охочих, які змагалися у декількох вагових категоріях : до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг та понад 90 кг. Для суддівства був запрошений професіонал своєї справи, майстер спорту України з армрестлінгу - Юрій Борщ.
При проведенні змагань, навколо спортивного майданчика, зібралося чимало вболівальників, які прийшли підтримати своїх товаришів. Присутні зустрічали спортсменів бурними оваціями та поздоровляли переможців.
Під час змагань козаки пенітенціарної служби Чернігівщини показали такі результати:
У ваговій категорії до 70 кг,
перше місце виборов - Артем Колос з Новгород-Сіверської УВП №31;
друге місце посів - В’ячеслав Баран з Чернігівського СІЗО;
трете місце зайняв - Олександр Сечевиця з Домницького ВЦ №135.
У ваговій категорії до 80 кг,
перше місце виборов - Денис Кулібов з Новгород-Сіверської УВП №31;
друге місце посів - В’ячеслав Німчик з Менської ВК №91;
трете місце зайняв - Сергій Сема з Домницького ВЦ №135.
У ваговій категорії до 90 кг,
перше місце виборов - Микола Коцюба з Менської ВК №91;
друге місце посів - Володимир Сірик з Домницького ВЦ №135;
трете місце зайняв - Андрій Цвіль з Новгород-Сіверської УВП №31.
У ваговій категорії понад 90 кг,
перше місце виборов - Андрій Булденко з Новгород-Сіверської УВП №31;
друге місце посів - Євген Почепня з Чернігівського СІЗО;
трете місце зайняв - В’ячеслав Коваленко з Менської ВК №91.
За результатами проведеного чемпіонату найсильнішою командою виявилась команда Новгород-Сіверської УВП №31, друге місце виборола команда Менської ВК №91, а на третьому місці опинилась команда Домницького ВЦ №135.
Чемпіонат завершився перетягуванням канату, де свою майстерність та силу знову підтвердили спортсмени Новгород-Сіверської УВП №31.
По завершенню всіх змагань команди призери були нагороджені пам’ятними кубками, а всі переможці, у кожній ваговій категорії, отримали медалі.
Дані змагання, як зазначив начальник сектору по роботі з особовим складом управління Богдан Василенко, проводяться, з метою популяризації фізичної культури і спорту серед персоналу, а така кількість спортсменів радує і свідчить про те, що пенітенціарії підтримують здоровий спосіб життя.
Чернігівські козаки помірялися силою на Покрову
Новини
 
 
DSC09341
DSCN3897
DSCN3954
DSCN3971
DSC09434
DSC09442