Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Ювенальники Чернігівщини та обласна організація ФСТ «Динамо» підтримали футбольний флешмоб «Ми - єдина команда!»

Поліція Чернігівщини спільно з обласною організацією ФСТ «Динамо» прийняла спортивну естафету по проведенню футбольного флешмобу «Ми - єдина команда!», яку започаткували колеги з Київщини, та провела дружній футбольний матч між поліцейськими та школярами на стадіоні Локоматив в обласному центрі.

Спортивні заходи відбулись на виконання доручення Національної поліції України. Головна мета - це здоров’я підлітків, профілактика правопорушень серед дітей, впровадження новітніх форм та методів виховної роботи серед підростаючого покоління.
Саме футбольна естафета спрямована на формування партнерських взаємовідносин між дітьми та поліцією і футбольний м’яч є своєрідним символом цих відносин.
Два тайми футбольної гри провели на полі команди поліцейських ювенальної превенції та вихованців школи-інтернату.
І хоча змагання відбувалися між дорослими і підлітками, емоційна напруга була як в справжньому футболі: з вболівальниками, контратаками та забитими голами. Серед цих змагань не було переможців, адже перемогла - дружба!
Чернігівська обласна організація ФСТ «Динамо» нагородила підростаючих футболістів грамотами та медалями, а поліцейські почастували вихованців солодощами.
Спортивну естафету та її символ - футбольний м’яч, учасники передали на Сумщину.
Змагання з футболу
Новини
 
 
kmsd_futbol_2