Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Кубок "Динамо" з футзалу
     16-17 грудня 2014 року з нагоди Дня міліції України були проведені змагання з футзалу на Кубок Чернігівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України.
Традиційно змагання, які проводить обласна організація "Динамо" серед силових структур, викликають справжній інтерес. Якщо декілька років тому за звання чемпіона боролися команди управлінь Міністерства внутрішніх справ, Державної фіскальної служби, Державної служби надзвичайних ситуацій, Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби та Чернігівського прикордонного загону, то зараз конкуренцію складають і команди колективів Прокуратури, управлінь Служби безпеки, Державної пенітенціарної служби - фактично у всіх колективах команди підвищили свою футбольну майстерність. Достатньо поглянути на цьогорічні результати змагань, щоб оцінити спортивну інтригу і напружену боротьбу між командами.
Про рівень змагань вказує і той факт, що прийшли підтримати свої команди керівники управлінь Довженко О.І. (Служба безпеки), Федоренко І.П. (Державна служба з надзвичайних ситуацій) та перший заступник прокурора області Кривов'яз В.П.
Після проведення групового турніру до півфіналів потрапили команди, які  склали пари: Прокуратура області - Головне управління Державної фіскальної служби, Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби - Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.
У першому півфінальному матчі гра складалась за наступним сценарієм: з першої хвилини матчу прокуратура вже повела у рахунку, але у підсумку основний час гри - 2:2. І тільки серія пенальті вирішила долю напруженого протистояння на користь Державної фіскальної служби.
У другому півфінальному матчі ветерани управління Державної служби з надзвичайних ситуацій з великими труднощами здолали молодь Чернігівського юридичного коледжу (2:1), які на шляху до півфіналу перемогли потужну команду ветеранів футбольного спорту управління МВС.
І нарешті фінал: Головне управління Державної фіскальної служби та Управління Державної служби надзвичайних ситуацій.
Майстерність, напружена боротьба, переповнені емоції, жорсткість, боротьба за м’яч на кожному сантиметрі майданчику - за всім цим дійством мали змогу з хвилюванням спостерігати численні глядачі та вболівальники команд.
Основний час не дав позитивного результату кожній із команд (1:1). Як і в минулому році долю Кубку "Динамо" вирішила серія пенальті (4:3).

Вітаємо команду колективу Головного управління Державної фіскальної служби з заслуженою перемогою!
Новини
 
 
IMAG2067
IMAG2068
IMAG2072
IMAG2080
IMAG2083
IMAG2092
IMAG2094
IMAG2117
IMAG2120
DSC_0077
DSC_0033
DSC_0048
DSC_0060
DSC_0054
DSC_0066