Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
16 лютого 2018 року поліцейські ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП спільно з Чернігівською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» провели лижні гонки для «складної» учнівської молоді.

Відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП  в Чернігівській області спільно з Чернігівською обласною організацією ФСТ «Динамо» України провели на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту змагання серед дітей.

Поліцейські запропонували спробувати свої сили у лижних гонках  неповнолітнім, які перебувають на профілактичних обліках Чернігівського відділу поліції. Також одягли лижі діти, сім’ї яких опинися в складних життєвих обставинах, вихованці Чернігівського навчально-реабілітаційного центру та Чернігівського центру соціальної-психологічної реабілітації дітей.

Підлітки віком від 12 до 18 років нарешті відірвалися від Інтернету і отримали міцний заряд бадьорості та спортивного настрою у спортивних змаганнях на свіжому повітрі. Змагання стали доброю нагодою продемонструвати підліткам рівень свого фізичного розвитку, а поліцейським - налагодити партнерські відносини із «складними» дітьми.

І дорослі, і діти залишилися задоволені активним відпочинком.
Динамівські змагання з лижних гонок для "складної" учнівської молоді
Новини
 
 
kmsd_ligi
kmsd_ligi_2
kmsd_ligi_3
kmsd_ligi_4
kmsd_ligi_5