16-17 квітня 2015 року пройшов турнір з фут залу на Кубок Чернігівської обласної організації «Динамо» серед КФК правоохоронних органів.  Турнір тривав запеклих 3 кола, в результаті чернігівських дербі з групи А продовжила боротьбу Прокуратура Чернігівської області, з групи В блискавично вийшло Управління МВС України, а групу С очолило Управління ДСНС України.
Боротьба була шалена і напружена. Футболісти показали дійсно сильний та палкий характер, що супроводжувався спортивним запалом збірної Прокуратури та червоними картками в їх адресу.  За результатами дводенної боротьби бронзу виборола збірна УМВС, срібло почесно прийняла збірна Прокуратури, а золото дісталося справжнім професіоналам - збірній ДСНС. Хлопці проявили не тільки вольовий характер і спритність, а й показали, що перше місце дісталося найкращим.
Обертаючись на даний чемпіонат, стає зрозумілим лише одне, Чернігів - це місто спорту, місто футболу. Адже такої красивої гри можна не побачити навіть в вищій лізі. Ми були свідками історії чернігівського футболу.
Обласні змагання пройшли за підтримки громадської організації «Громадський актив України» та ветеранів «Динамо».
Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Кубок обласної організації "Динамо" з фут залу
Новини
 
 
0 015
0 023
0 026
0 027
0 038
0 040
0 047
0 068
0 088