Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Змагання з настільного тенісу - 21 січня 2018 року.
Командні місця посіли:  І місце - 2 навчальна рота;
                            ІІ місце - 1 навчальна рота;
                          ІІІ місце -  ремонтно-технічна  рота.

Змагання з гирьового спорту - 11 лютого 2018 року.
Командні місця посіли: І місце - 3 навчальна рота;
                            ІІ місце - рота охорони;
                           ІІІ місце - 1 навчальна рота.

Змагання з міні-футболу - 18 березня 2018 року.
Командні місця посіли: І місце -  ремонтно-технічна  рота;
                            ІІ місце -  рота охорони;
                          ІІІ місце - 1 навчальна рота.

Спортивне свято проведено - 01 травня 2018 року.
Результати:         І місце - рота охорони;
                            ІІ місце - будівельно-відновлювальна рота;
                            ІІІ місце - ремонтно-технічна  рота.

Спортивне свято - 09 травня 2018 року.
Результати:         І місце - рота охорони;
                            ІІ місце - будівельно-відновлювальна рота;
                            ІІІ місце - 3 навчальна рота.

Змагання з волейболу - 17 червня 2018 року.
Командні місця посіли: І місце -  рота охорони;
                           ІІ місце - 3 навчальна рота;
                           ІІІ місце -  ремонтно-технічна  рота.

Спортивне свято - 28 червня 2018 року.
Результати:         І місце - навчальний батальйон;
                            ІІ місце - ремонтно-технічна  рота;
                            ІІІ місце -  рота охорони.

Змагання з міні-футболу - 15 липня 2018 року.
Командні місця посіли: І місце - ремонтно-технічна  рота;
                            ІІ місце - навчальний батальйон;
                          ІІІ місце - будівельно-відновлювальна рота.

Змагання з баскетболу - 12 серпня 2018 року.
Командні місця посіли: І місце - навчальний батальйон;
                            ІІ місце - ремонтно-технічна  рота;
                           ІІІ місце - будівельно-відновлювальна рота.
 
Спортивне свято проведено - 24 серпня 2018 року.
Результати:         І місце - навчальний батальйон;
                            ІІ місце - рота охорони;
                            ІІІ місце - будівельно-відновлювальна рота.

Спортивне свято проведено - 09 вересня 2018 року.
Результати:          І місце - рота охорони;
                             ІІ місце -  ремонтно-технічна  рота;
                             ІІІ місце -  будівельно-відновлювальна рота.   

Змагання з легкої атлетики  (крос 3км) - 16 вересня 2018 року.
Командні місця посіли: І місце - ремонтно-технічна  рота;
                            ІІ місце - навчальний батальйон;
                                        ІІІ місце - рота охорони.

Спортивне свято - 14 жовтня 2018 року.
Результати:         І місце - будівельно-відновлювальна рота;
                            ІІ місце - рота охорони;
                            ІІІ місце -  навчальний батальйон. 

Змагання з гирьового спорту - 21 жовтня 2018 року.
Командні місця посіли: І місце - рота охорони;
                            ІІ місце - ремонтно-технічна  рота;
                          ІІІ місце - будівельно-відновлювальна рота.
Змагання з видів спорту у колективі фізичної культури військової частини Т0500 (Держспецтрансслужба)
Новини
 
 
IMG_0006
IMG_0009
IMG_0018
IMG_0034
IMG_0035
IMG_0076
IMG_0094
IMG_0099