Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
     З 15 по 23 червня поточного року у м. Катовіце (Польща) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів.
У ваговій категорії до 74кг збірну  команду України представляв вихованець КДЮСШ "Динамо" майстер спорту України Щербак Олексій. За результатами зважування стало зрозумло, що у ваговій категорії до 74кг участь беруть 24 спортсмени.
     У першій сутичці Олексій виграв у борця з Вірменії Сурема Хачатряна з рахунком 5:1. Далі не залишив шансів румунському спортсмену 9:1. У півфіналі він зустрівся з представником Швейцарії Стефаном Рейхмутом. Програвши перший період 0:1, у другому просто не залишив шансів супернику. Загальний рахунок 10:2 на його користь.
У фіналі на Олексія чекав сильний борець з Грузії Тарзан Майсурадзе. Сутичка показала, що суперники гідні один одного. Перший період виграв грузин з рахунком 2:1, а другий період закінчився нульовою нічиєю.
    В загальному заліку Олексій Щербак став срібним призером чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів.
    Вітаємо спортсмена та тренерів з вдалим виступом та бажаємо яскравих перемог у майбутньому!