Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
                                                                Шановні динамівці, дорогі друзі !

      Від імені президії Чернігівської обласної організації "Динамо" вітаю Вас та ввірений Вам колектив з нагоди 92-річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України.
Одним з найголовніших статутних завдань Товариства є створення належних умов для розвитку масової фізичної культури і спорту, реалізації державної політики щодо підготовки спортсменів збірних команд та найближчого резерву для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Незважаючи на суттєві зміни в суспільстві, Товариство "Динамо" не загубило свою значимість для правоохоронних органів в питаннях розвитку фізичної культури і спорту. Окрім того, Товариство "Динамо" бере активну участь у підготовці фахівців для зони АТО. На базах Товариства проходять спеціальну підготовку структурні підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, прикордонної та міграційної служб, служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Збройних сил України та бійці батальйонів територіальної оборони.

     Дякую за співпрацю та підтримку Чернігівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України.


З повагою
Голова,
начальник Головного управління
Національної поліції в
Чернігівській області      
Е.В.Альохін
                                      
Вітання з нагоди 92-ої річниці утворення ФСТ "Динамо" України
Новини