Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
13-16 жовтня 2018 року в спортивному залі Академії Державної пенітенціарної служби відбулися обласні змагання з волейболу серед КФК правоохоронних органів.
Підсумком тривалої та запеклої боротьби на волейбольному майданчику стала перемога команди Головного управління Національної поліції в Чернігівській області у змаганнях силовиків з цього виду спорту, проведеному обласною організацією "Динамо".

Шість команд-учасниць, які взяли участь у змаганнях, на першому етапі були розподілені на дві групи, в яких, провівши ігри по круговій системі, визначилися по дві кращі команди, які вийшли до півфіналу змагань.

Отже в півфіналах зійшлися Головне управління Національної поліції та Чернігівський прикордонний загін і Академія Державної пенітенціарної системи з управлінням Держслужби з надзвичайних ситуацій. В першому двобої вольову перемогу з рахунком 2:0 здобула поліція, а в другому надзвичайники здолали курсантів-юристів (1:2).

Найбільш драматичним видався поєдинок за третє місце між командою Чернігівського прикордонного загону та Академії. В цьому протистоянні переможцями вийшли пенітенціарії, які в підсумку посіли третю сходинку в турнірній таблиці і здобули бронзові нагороди.

А боротьбу за головний трофей змагань вели команди Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. В напруженій боротьбі перемогу вибороли поліцейські з рахунком 3:0.

Нагородження провів заступник голови Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Вадим Романов. Він привітав призерів із заслуженими нагородами та підкреслив: фізкультура і спорт - це водночас і яскрава сторінка життя кожного залученого правоохоронця, і спосіб збереження та зміцнення здоров’я, тож у виграші усі спортсмени, навіть і ті, що не дотяглися до призів.

Всі гравці команд-призерів отримали медалі відповідного ґатунку, грамоти та кубки.

Вітаємо збірну команду Головного управління Національної поліції з перемогою!
Кубок "Динамо" з волейболу
Новини
 
 
voleybol
voleybol_2
voleybol_3
voleybol_4
voleybol_5
voleybol_6