Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Зійтися у командній грі та позмагатися за «Золото Управління» запропонувало керівництво Головного управління Національної поліції в Чернігівській області. Зрештою саме їх команда й перемогла у турнірі.
Як розповів заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Олександр Потапенко, турнір у такому форматі проводиться вже вдруге.
«Наша мета -  проводити такі товариські змагання між поліцейськими постійно, причому з різних видів спорту, як загальновизнаних олімпійських, так і службово-прикладних. Тим самим прагнемо долучати молодих працівників до спортивного життя управління. В подальшому плануємо проводити спільні змагання поліцейських та їх родин», - поділився планами Олександр Євгенович.
У турнірі взяли участь шість команд. П’ять з них представляли провідні поліцейські підрозділи, ще одна - збірна команда керівництва Головного управління Нацполіції.
Графік турніру був надзвичайно насичений, ігри тривали лише кілька днів. Відвідати матчі та підтримати учасників прийшли колеги спортсменів.
У фіналі команда управління кадрового забезпечення зійшлася у двобої із збірною керівників. В запеклій та напруженій боротьбі рівних суперників гра скінчилася з рахунком 3:1 на користь команди керівництва. Отже, управління кадрового забезпечення посіло почесне друге місце. Третіми стали спортсмени з команди Чернігівського відділу поліції.
Після закінчення змагань заступник начальника Головного управління Олександр Потапенко та начальник управління кадрового забезпечення Віктор Шанський нагородили спортсменів медалями та грамотами, а команда-переможець отримала ще й почесний кубок.
Змагання з волейболу серед поліцейських Чернігівщини
Новини
 
 
voleybol_gunp
voleybol_gunp_2
voleybol_gunp_3
voleybol_gunp_4
voleybol_gunp_8
voleybol_gunp_9
voleybol_gunp_11