Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
21 серпня 2015 року на лівому березі р. Десна на базі ДЮСШ з водних видів спорту відбувся спортивно-масовий захід "Чемпіонський дракон" в рамках акції "Відповідальність починається з мене". Ініціатором проведення змагань, які були присвячені 24-й річниці Незалежності України, виступив сектор кримінальної міліції у справах дітей Управління МВС України в Чернігівській області за організаційної підтримки Департаменту сім'ї молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівської ОО ФСТ "Динамо", Всеукраїнської організації "Громадський актив України" та Фонду  "Поліський Оберіг". У спортивно-масовому заході, до програми якого входили змагання на драганботах та з перетягування канату, взяли участь три команди. За результатами загальнокомандних змагань першість вибороли представники дитячо-юнацької школи, друге місце зайняла 1-а команда УМВС, третє - 2-а команда УМВС.
Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та  медалями, а по їх закінченню всіх учасників заходу очікував традиційний куліш та юшка.
"Чемпіонський дракон" - 2015 в рамках акції "Відповідальність починається з мене"