Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
24 квітня 2015 року в обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбувся "Бал чемпіонів". Це вже традиційна для Чернігівщини церемонія урочистого відзначення кращих спортсменів, тренерів та організацій області за підсумками 2014 року, в якій активну участь взяла Чернігівська ОО ФСТ "Динамо".
На святі були присутні чемпіони та призери Олімпійських, Параолімпійських ігор, Чемпіонатів світу та Європи, а також тренери, фахівці та представники спортивних організацій області. Вітали чемпіонів із високими досягненнями голова обласної ради Микола Звєрєв та директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк.
Чимало спортсменів Сіверського краю в 2014 році гідно підтримали славні традиції чернігівського спорту на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, серед них динамівці: Олена Костевич, яка одна з перших українок вже отримала ліцензію на участь в ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія); Андрій Дериземля та Галина Авраменко.
Під час урочистостей видатні спортсмени, їхні тренери, спортивні товариства, школи та клуби Чернігівщини були відзначені почесними нагородами та відзнаками, в тому числі комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Динамо", яка за підсумками роботи в 2014 року посіла 3-є місце серед спортшкіл області.
У Чернігові пройшов "Бал чемпіонів"
Новини
 
 
DSC_8338
DSC_8344
IMG_7649
IMG_7676
IMG_7666
DSC_8399