Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
У футбольних баталіях на Кубок обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» серед команд-колективів фізкультури силових структур футбольна команда ГУНП в Чернігівській області в запеклій та безкомпромісній боротьбі виборола перше місце і отримала золоті нагороди.

У змаганнях взяли участь вісім футбольних команд, які за положенням змагань були спочатку розподілені на дві підгрупи. За результатами групових ігор до наступного кола змагань вийшли чотири кращі.

Серед них - футболісти Головного управління Національної поліції області, команда Управління патрульної поліції, футболісти Академії пенітенціарної служби та команда військової частини 3041 (Національна гвардія). В матчі за третє місце команда пенітенціаріїв здобула вольову перемогу над Нацгвардійцями.

А от у фіналі перемогу здобули футболісти Національної поліції Чернігівщини. Команда управління патрульної поліції посіла другу сходинку.

Після фінального матчу відбулося нагородження призерів та переможців змагань, а завершилася урочиста церемонія традиційним спільним фото на згадку.

Вітаємо команду Головного управління Національної поліції з заслуженою перемогою!
Кубок "Динамо" з футзалу
Новини
 
 
futzal
futzal_2
futzal_3
futzal_4
futzal_5