Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
04 березня 2016 року спільно з управлінням Державної пенітенціарної служби у спортивному залі Чернігівського професійного ліцею № 6 відбулася фінальна частина змагань з настільного тенісу серед команд органів,  установ виконання покарань та слідчого ізолятора.
Чемпіонат з настільного тенісу був розкладений на декілька турів аби якомога точно визначити найсильніші команди. Всього у змаганнях прийняло участь 7 команд - управління ДПтС України в Чернігівській області, Чернігівського СІЗО, Чернігівської виправної колонії (№44), Менської виправної колонії (№91), Домницького виправного центру (№135), Новгород-Сіверської УВП (№31) та Прилуцької виховної колонії. Конкуренція на змаганнях була відчутною тому і підготовка до турніру має бути відповідною. Спортсмени не один тиждень настирно готувалися до змагань аби достойно виступити.
У фіналі змагань з настільного тенісу найкращий результат показала команда з Чернігівського слідчого ізолятора, срібло у Домницького виправного центру (№135), бронза дісталась Менській виправній колонії (№91).
Найкращим гравцем Чемпіонату - 2016 став співробітник Чернігівського СІЗО Сергій Вовк.
"Чемпіонат управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області сереж команд установ"


Новини
 
 
DSC_0008
DSC_0003
DSC_0004
DSC_0032
DSC_0034
DSC_0037