22-23 травня 2018 року в спортивному комплексі «Хімік» відбулися змагання з настільного тенісу на Кубок Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" серед колективів фізкультури правоохоронних органів області.

Команди зустрілися в залі одного зі спортивних комплексів Чернігова. З'ясування імені сильнішого в цьому витонченому і шляхетному виді спорту тривало два дні. У запеклій боротьбі на тенісних столах зійшлися 7 команд.

Успіх здебільшого був на боці гравців з миттєвою реакцією і блискавичними подачами. Підтримати спортсменів прийшли колеги по службі, юніори і просто прихильники здорового способу життя.

У командному заліку бронзу вибороли представники Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області, срібло дісталось команді головного Управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області. Володарем Кубку стала команда Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Чемпіоном в особистому заліку став співробітник Управління державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Міщенко, відповідно срібло і бронзу поділили представники поліції Сергій Говарунець та Дмитро Прокопенко.

Переможці та призери змагань під час урочистого шикування дістали заслужені трофеї змагань - кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів.