Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
09-11, 14-18 вересня 2015 року відбулися обласні змагання з футболу на Кубок Чернігівської обласної організації ФСТ "Динамо" України серед КФК правоохоронних органів. Зустрічі відбувалися в м. Чернігові на спортивних майданчиках військової частини 3066 (Національна гвардія) та спортивно-оздоровчій  базі Прокуратури Чернігівської області.
В змаганнях брали участь одинадцять команд.
Шляхом жеребкування команди були розподілені  на три групи, які змагалися між собою за вихід до вісімки кращих. Вісім кращих команд після жеребкування склали дві групи А та Б. По дві кращі команди з кожної групи потрапили до півфінальних ігор. Першу півфінальну пару склали команди Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України та Прокуратури Чернігівської області, в якій з рахунком 2:0 перемогу святкували вихованці юридичного коледжу.  До другої півфінальної пари потрапили команди Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області та Управління МВС України в Чернігівській області. З мінімальним рахунком 1:0 перемогу здобула команда УДСНС. За третє місце боролися команди Управління МВС України в Чернігівській області та Прокуратури Чернігівської області. В напруженій боротьбі перемогу вибороли представники команди Управління МВС України 2:1, які вже на п’ятій хвилині матчу програвали 1:0.
В фінальному матчі за Кубок "Динамо" зустрілися команди Чернігівського юридичного коледжу ДПтС та Управління ДСНС.
З перших хвилин матчу зрозуміло було, що обидві команди зробили ставку на надійну гру в обороні,  в наслідок чого перший тайм закінчився з рахунком 0:0.
Та вже на початку другого тайму команда Чернігівського юридичного коледжу повела в рахунку 1:0, але команда Управління ДСНС показали характер і за дві хвилини після пропущеного голу відновила рівновагу. Запекла боротьба між командами точилася на кожному клаптику футбольного поля до кінця матчу. Але рахунок до кінця зустрічі не змінився.
Отже для виявлення переможця змагань була серія пенальті, в якій влучнішими були представники команди Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України,  які і стали чемпіонами та нагороджені кришталевим Кубком.
Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.
Вітаємо команду колективу Чернігівського юридичного коледжу з заслуженою перемогою!
Оргкомітет змагань висловлю подяку Всеукраїнській організації "Громадський актив України" за надання нагородної атрибутики.