Про ФСТ "Динамо"
Наші Партнери
Конференція ЧОО ФСТ "Динамо"
Чемпіонат області з волейболу серед об`єднаних колетивів фізичної культури за програмою "ДИНАМІАДА - 2011" обласної організації "ДИНАМО"
28 грудня 2011 року відбулася позачергова конференція, в роботі якої взяли участь 95 делегатів від колективів правоохоронних органів області.
З інформацією про діяльність Товариства виступив перший заступник голови Руденко Віктор Петрович.
За підсумками роботи конференції було вирішено питання щодо приведення Статуту обласної організації у відповідність до Статуту Товариства. Також були нагороджені колективи фізичної культури правоохоронних органів області за підсумками змагань «Динаміада-2011» та громадський актив.
15 січня 2014 року проведено нараду з представниками колективів фізичної культури правоохоронних органів Чернігівської області з порядком денним:
1. Про підсумки роботи Чернігівської ОО ФСТ "Динамо" України за 2013 рік.
2. Про план роботи обласної організації "Динамо" на 2014 рік.
3. Розгляд видів спорту, які включені до програми змагань "Динаміада-2014" Чернігівської ОО ФСТ "Динамо".
4. Про план заходів з нагоди 90-річчя утворення ФСТ "Динамо" України.
Звіти
15-та звітно-виборна конференція
01 липня 2015 року в залі засідань Управління МВС України в Чернігівській області відбулась 15-та звітно-виборна конференція Чернігівської обласної організації ФСТ "Динамо" України. В її роботі взяли участь 107 делегатів від колективів фізичної культури з усіх правоохоронних структур області на чолі з керівниками більшості з них, а також заступник Голови ФСТ "Динамо" України Руденко В.П.; директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Лемеш Н.П.; начальник відділу по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської Ради Стецько О.М.; інші запрошені та гості.
Рішеннями конференції роботу Чернігівської ОО ФСТ "Динамо" України за звітний період з 2010 по 2015 роки було визнано задовільною, затверджено звіт контрольно-ревізійної комісії та обрано нового Голову організації - начальника Управління МВС України в Чернігівській області полковника Альохіна Е.В. Крім цього, були обрані керівні органи організації - президія та КРК Чернігівської ОО ФСТ "Динамо" України, а також делегати на Всеукраїнську конференцію Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України.
Враховуючи аналіз роботи обласної організації "Динамо", фінансово-господарський стан на сьогодні та з метою недопущення критичної ситуації в діяльності ФСТ конференцією було затверджено звернення до Голови Чернігівської обласної Державної Адміністрації. По закінченню роботи конференції відбулась церемонія вшанування представників правоохоронних колективів, які найбільш активно сприяють розвитку фізичної культури і спорту та підтримці динамівського руху на Чернігівщині.
0 101
0 102
0 107
0 123
0 126
0 139